Sport

Zvicra dhe Gjeorgjia – Drejtpërdrejt (LIVE)

Zvicra luan para tifozëve të vet, kundër Gjeorgjisë, në një ndeshje ku tri pikët janë synimi i vetëm për ta.

Helvetikët shihen si favoritë në këtë ndeshje, por duhet pasur parasysh se mysafirët kanë ditur të hapin telashe për secilin nga kundërshtarët e fundit.

Ndeshja mes Zvicrës dhe Gjeorgjisë luhet me fillim nga ora 20:45.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen