Sport

Young Boys dhe Juventusi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi luan si mysafir i Young Boys në xhiron e fundit të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Zonja e Vjetër është lider në Grupin F me 12 pikë, dy më shumë se Manchester Unitedi që ndodhet në vend të dytë.

Mirëpo, për të qenë të sigurt në krye të grupit, Bianconerët duhet të fitojnë në udhëtimin e tyre në Zvicër.

Young Boys nuk kanë ndonjë objektiv në këtë përballje, pasi që tashmë janë eliminuar nga garat evropiane.

Trajnerët Massimiliano Allegri dhe Gerardo Seoane i kanë bërë gati formacionet e tyre për këtë takim.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply