Sport

Wolverhamptoni dhe Manchester United – Drejtpërdrejt (LIVE)

Wolverhampton Wanderers dhe Manchester United i kanë publikuar formacionet zyrtare për xhiron e dytë që zhvillohet në kuadër të Ligës Premier.

Manchester United do të shpresojnë që të fitojnë në udhëtim të Wolverhampton, pas fitore 4-0 ndaj Chelseat në xhiron e parë në “Old Trafford”.

Në këtë takim United nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e lojtarëve si, Eric Bailly dhe Timothy Fosu-Mensah, që janë të lënduar.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin “Molineux Stadium”.

Linku rezerv – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen