Sport

Wolverhampton dhe Liverpooli – Drejtpërdrejt (LIVE)

Liverpooli do të vazhdojë rrugëtimin e madh drejt titullit të kampionit. Pengesa e radhës është Wolves, skuadra e jashtëzakonshme që në shtëpi nuk njeh për rival.

Skuadra e papërshtatshme që këtë vit u kthye në Ligën Premier kohë më parë mposhti Chelsean madje me përmbysje të rezultatit.

Liverpooli vjen nga një fitore e madhe ndaj Manchester Unitedit, aty ku protagonist ishte Xherdan Shaqiri, por që sërish nga stoli fillon ndeshjen e radhës.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply