Sport

West Hami dhe Tottenhami – Drejtpërdrejt (LIVE)

West Hami do të jetë nikoqir i Tottenham Hotspurit për përballjen në kuadër të javës së 13-të në Ligën Premier.

Të dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim, derisa Spurs do të kenë një ndryshim të madh që nga pika kryesore e skuadrës.

Ndeshja që fillon në ora 13:30, do të thotë edhe rikthim për Jose Mourinhon që ka marrë drejtimin e Tottenhamit pak ditë më parë.

Mourinho shpreson që ta fillojë me fitore aventurën te Tottenhami, derisa përballë tij do të jenë ‘Çekanët’. Spurs janë aktualisht në vendin e 14 me 14 pikë të grumbulluara.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen