Sport

West Ham dhe Manchester City 0-5 (Golat dhe Rastet) VIDEO

Manchester City ka rrëmbyer pikët e plota në xhiron e parë në Premierligë, duke e mposhtur 5-0 West Ham Unitedin.

Kampioni e ka nisur më së miri mbrojtjen e titullit në Angli. Manchester City mori pikët e plota në udhëtim në ndeshjen e parë, duke e mposhtur 5-0 West Ham Unitedin.