Sport

Werder Bremen dhe Freiburg – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Werder Bremen dhe Freiburg.

Kjo ndeshje do të ishte e veçantë, pasi mund të përballeshin me njëri tjetrin shqiptarët, Milot Rashica dhe Amir Abrashi, por ky i fundit nuk është fare në skuadrën e Freiburg.

Werder Bremen do të kërkojë fitoren pas katër barazimeve në katër ndeshjet e fundit, ku në shtëpinë e saj pret Freiburgu.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen