Sport

Weder Bremeni dhe Paderborn – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Werder Bremen dhe SC Paderborn.

Milot Rashica, si gjithmonë, e nis titullar edhe këtë takim. Pasi realizoi dy herë javën e kaluar, ai do të tentojë të lë gjurmë edhe kundër SC Paderbornit të mesfushorit shqiptar, Klaus Gjasula.

29-vjeçari është titullar dhe kapiten për Paderbornin.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen