Sport

Watfordi dhe Tottenhami – Drejtpërdrejt (Livee)

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes hapëse të javës së 23-të mes Watford dhe Tottenham.

Vendasit janë në një momentum të jashtëzakonshëm, pasi nuk njohin humbje tash e pesë ndeshje.

Skuadra e Jose Mourinhos kërkon fitoren pas humbjes nga Liverpool dhe të ketë shpresa për futbollin evropian sezonin e ardhshëm.

Ndeshja fillon në orën 13:30.

Watfordi gjendet ne poziten e 17 ne tabel, me 22 pike te grumbulluara. Ndersa Tottenhami gjendet ne poziten e 8 ne tabel, me 30 pike te grumbulluara.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen