Sport

Watfordi dhe Arsenali – Drejtpërdrejt (LIVE)

Arsenali është mysafir i Watfordit në ndeshjen e javës së pestë në kampionatin anglez.

Topçinjtë kanë regjistruar dy fitore, një barazim dhe një humbje në katër ndeshjet e parë dhe synojnë suksesin e radhës.

Watfordi nuk e ka nisur aspak mirë sezonin e ri, duke qenë se ka regjistruar një barazim dhe tri humbje.

Trajnerët Quique Sanchez Flores dhe Unai Emery i kanë përgatitur skuadrat e tyre për këtë takim të Ligës Premier.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen HD

Shiko ketu ndeshjen HD: