Sport

Votoni këtu që Milot Rashica të mposht Lewandowskin

Milot Rashica ishte futbollisti kryesorë në suksesin e Werder Bremen në Kupën e Gjermanisë. Falë golit të bukur kundër Schalke 04, ylli i Kosovës kualifikoi skuadrën e tij në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë.

Ai në rundin tjetër do të takohet me Bayern Munchen. Por Rashica është në garë për tu shpallur futbollisti më i mirë i çerekfinaleve.

Në linkun e mëposhtëm mund të votoni për Milot Rashicën i cili është në garë kundër Marco Richter, Pierre-Michael Lasogga dhe Robert Lewandowski.

Voto ketu Milot Rashicen