Sport

Vitoria Guimaraes dhe Arsenali – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Guimaraes – Arsenal.

Me fillim nga ora 16:55, Vitoria Guimaraes pret në shtëpi Arsenalin, në ndeshjen e vlefshme për xhiron katërt të fazës së grupeve

Për Arsenalin edhe në këtë ndeshje nuk është grumbulluar Granit Xhaka.

Arsenal: Martínez, Maitland-Niles, Holding, Sokratis, Mustafi, Tierney, Saka, Willock, Ceballos, Pepe, Martinelli.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen