Sport

Vissel Kobe dhe Barcelona 0-2 (Golat dhe rastet) VIDEO

Katalanët, kanë mposhtur 0-2 skuadrën japoneze, Vissel Kobe.Heroi i Barcelonës në këtë ndeshje ishte talenti Carles Perez.

Perez shënoi të dy golat e ndeshjes, duke realizuar në minutat 59’ dhe 86’.

Për Vissel Kobe u paraqit edhe Andres Iniesta, një futbollist legjendar i Barcelonës.