Sport

VAR-i përdoret për herë të parë në Premierligë, në ndeshjen West Ham – Man. City (VIDEO)

VAR tashmë zyrtarisht është përdorur për herë të parë në Premierligë.

Në ndeshjen mes West Ham dhe Manchester City, VAR, që për herë të parë përdoret në Premierligë nga ky sezon.