Sport

Udinese dhe Interi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Interi luan si mysafir i Udineses në ndeshjen e javës së 35-të në kampionatin italian. Nerazzurrët mbajnë vendin e tretë në tabelën e Serie A dhe do të dëshirojnë të mbesin aty deri në fund të sezonit, në mënyrë që në edicionin e ardhshëm të luajnë në Ligën e Kampionëve.

Nga ana tjetër, Udine është katër pikë larg zonës së rrezikut, prandaj ka nevojë për pikë në mënyrë që t’i shmanget rënies nga elita e futbollit italian.

Trajnerët Igor Tudor dhe Luciano Spalletti i kanë përgatitur skuadrat që do ta fillojnë ndeshjen nga minuta e parë.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN