Sport

Torino dhe Milani – Drejtpërdrejt (LIVE)

Milani do të jetë mysafir i Torinos në javën e pestë të Serie A. Rossonerët vijnë në këtë takim pas humbjes në derbin lokal nga Interi.

Në anën tjetër Torino pas nisjes së mirë duke marrë dy fitore, ka humbur dy sfidat radhazi.

Dy skuadrat synojnë të rikthehen te fitoret këtë xhiro, në përballje me njëra tjetrën.

Tanimë dy trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare për këtë sfidë të rëndësishme.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen