Sport

Torino dhe Juventusi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Torino dhe Juventusi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Zonja e Vjetër është mysafirë e rivalit të madh lokal, Torinos, në ndeshjen e vlefshme për javën e 11-të në Serie A, e cila zhvillohet nga ora 20:45.

Ekipi i drejtuar nga Maurizio Sarri nuk di për humbje këtë sezon dhe do të tentojë fitoren e radhës për të rritur epërsinë me ndjekësit.

Në anën tjetër, Torino nuk di për humbje në pesë ndeshjet e fundit në kampionat dhe do të ishin të lumtur edhe më një pikë nga ky takim.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – SHiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen Arabisht