Sport

Torino dhe Interi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Interi është mysafir i Torinos në xhiron e 21-të në Serie A. Zikaltrit vijnë nga barazimi pa gola me Sassuolon, ndërsa Toro nga humbja 3:2 ndaj Romës.

Nga minuta e parë për skuadrën e Luciano Spallettit luan Lautaro Martinez, ndërsa bie në sy mungesa e Ivan Perisic për të cilin thuhet se është afër kalimit te Arsenali. Më poshtë keni formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic, Skriniar, De Vrij, Miranda, D’Ambrosio, Vecino, Brozovic, Joao Mario, Dalbert, Lautaro Martinez, Icardi

Aktualisht skuadra nga Milano renditet e treta me 40 pikë, ndërsa Torino në pozitën e 12-të me 27 pikë.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku i dyte: