Sport

Supergoli i Milot Rashicës kundër Schalkes (VIDEO)

Janë shënuar dy gola shumë të shpejtë në duelin Werder-Schalke.

Fillimisht skuadra mysafire kaloi në epërsi me golin e Embolos në minutën e 26-të, por nuk kaluan as pesë minuta dhe në skenë shfaqet Milot Rashica. Ylli kosovar realizoi pas asistimit të Kruses.