Sport

Supergoli i Marcus Rashford kundër Brightonit (VIDEO)

Marcus Rashford ka shënuar një gol të çmendur. Në minutën e 42-të, Rashford ka nisur një aksion individual dhe ka shënuar nga një kënd i vdekur një gol që do të mbahet mend gjatë.

Manchester United po udhëheq 2-0 kundër Brighton në Old Trafford.