Sport

Supergoli i Gareth Bale kundër Kashima (VIDEO)

Real Madrid ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Kashimas. Në të dy golat protagonist ka qenë Bale.

Bale shënoi dy gola për dy minuta, një në minutën e 53-të dhe një në të 55-të, për të kompletuar kështu het-trikun sonte.

Leave a Reply