Sport

Super talenti ia fiton ndeshjen Interit me këtë Supergol (VIDEO)

Inter ka përmbysur rezultatin në “Giuseppe Meazza” dhe është duke e mposhtur 2-1 Hellas Veronën.

Ishte mesfushori, Nicolo Barella, ai që shënoi një gol të bukur në minutën e 83-të, për ta kaluar Interin në epërsi, që përmbysi rezultatin prej 0-1.