Sport

Spanja dhe Norvegjia – Drejtpërdrejt (LIVE)

Spanja dhe Norvegjia zhvillojnë ndeshjen kryesore të xhiros së parë kualifikuese për Euro 2020 në kuadër të Grupit F.

Stadiumi Mestalla në Valencia është vendi ku do të takohen këto dy përfaqësuese, ndërsa natyrisht se vendasit kanë një përparësi sa i përket favoritit.

Nga ana tjetër, do të shohim një përballje taktikash ndërmjet përzgjedhësve, Luis Enrique dhe Lars Lagerbaeck.

Trajneri Erique ka befasuar me zgjidhjet e tij, duke bërë shumë rotacion.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen me komentim SHQIP