Sport

Spali dhe Juventusi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Spal do të jetë nikoqir i Juventusit në javën e 32-të të Serie A. Kampioni në fuqi i Italisë mund ta mbrojë titullin e kampionit qysh ditën e sotme.

Juventusit i mjafton vetëm një pikë për ta festuar edhe zyrtarisht titullin e këtij edicioni në kampionat.

Trajneri Massimiliano Allegri ka ruajtur disa nga lojtarët kryesorë, pasi iu ka dhënë hapësira futbollistëve që kanë luajtur më pak këtë edicion.

Ndërkohë për vendasit do të jetë një ndeshje shumë e rëndësishme pasi po luftojnë për ta siguruar mbijetesën.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN