Sport

Southampton dhe Manchester City – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester City do të jetë mysafir i Southamptonit në javën e 20-të në Ligën Premier. Skuadra e udhëhequr nga Pep Guardiola ka pësuar dy humbje radhazi që i kanë kushtuar me humbjen e pozitës së parë në tabelë.

Aktualisht City ndodhet 10 pikë mbrapa Liverpoolit dhe synon fitore ndaj Southampton për tu rikthyer në garë për titull.

Në anën tjetër vendasit nuk janë duke qëndruar në pozitë të mirë në tabelë dhe synojnë të befasojnë kampionin në fuqi.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN