Muzik

Sinan Vllasaliu & Albina Kelmendi – Denim (Gezuar 2019)

Sinan Vllasaliu dhe Albina Kelmendi sollën projektin e tyre të ri.Dhe kjo këngë e tyre tashmë sapo është publikuar në kanalin, Youtube dhe mban titullin “Dënim”.

Ky projekt i dyshes është realizuar në kuadër të festave të fundvitit. Pritet që projekti të pëlqehet nga fansat e dy artistëve të njohur.

Leave a Reply