Sport

Shënohet goli më i shpejt në La Liga, pas vetëm 29 sekondash (VIDEO)

Ndeshja e parë për ditën e sotme në La Liga në mes të Valladolid dhe Rayo Vallecanos ka prodhuar sot golin më të shpejt në La Liga këtë edicion.

Ish futbollisti i Real Madrid, Alvaro Medran ka kaluar në epërsi Vallecanon në startin e ndeshjes pas një asisti të marrë nga De Tomas.

Një aksion i bukur i mysafirëve me katër prekje të topit prodhoi këtë gol të shpejt dhe të bukur.