Sport

Sergio Ramos shënon gol dhe feston me Shqiponjë (VIDEO)

Real Madridi ka kaluar në epërsi të dyfishtë ndaj Eibarit.Madje, brenda dy minutave.

Fillimisht Benzema shënoi në minutën e 17’të, para se Ramos të realizojë dy minuta më vonë nga pika e bardhë.