Sport

Sampdoria dhe Juventusi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Sampdoria dhe Juventusi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit të sezonit 2018/19 në Serie A.

Zonja e Vjetër është mysafire e Sampdorias në ndeshjen e vlefshme për javën e 38-të e cila zhvillohet në Luigi Ferraris nga ora 18:00.

Ekipi i drejtuar nga Massimiliano Allegri është shpallur tash e disa javë kampion i Italisë për këtë sezon dhe do të zhvilloj një ndeshje revyale.

Në anën tjetër, edhe vendasit janë pa pretendime në këtë ndeshje dhe do të luajnë pa presion.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen