Sport

Sadio Mane barazon rezultatin kundër Newcastle me një Supegol (VIDEO)

Liverpooli e ka barazuar në 1-1 rezultatin në Anfield. Ishte Sadio Mane ai që shënoi golin e barazimit në minutën e 29’ të ndeshjes.

Mane tregoi klasin dhe rendësin që ka për skuadrën e Jurgen Klopp, duke shënuar një gol të bukur.