Muzik

Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi & Sinan Hoxha – Potpuri 2019

Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi & Sinan Hoxha – Potpuri 2019.

Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi & Sinan Hoxha sapo publikuan potpurin per festat e fundvitit, nje potpuri dhe nje bashkpunim i mrekullueshm!

Potpurin mund ta gjeni vetem ne kanalin zyrtar ne Youtube n’Kosove Show.

Degjim te kendshem ne vazhdim.

Leave a Reply