Muzik

Sabri Fejzullahu publikon baladën e re “Nuk të njoh” (VIDEO)

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“Nuk po të njoh” mban titullin kjo këngë e zhanrit baladë dhe i dedikohet dashurisë.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga kompozitori i njohur, Kreshnik Avdiu, teksa orkestrimi i është besuar Ardian Kastratit.

Fejzullahu është shumë i pëlqyer për këngët e tij, dhe përkundër viteve vazhdon të jetë shumë aktiv në muzikë.