Sport

Roma dhe Genoa 3-2 (Golat dhe rastet) VIDEO

Me rezultat 3-2, Roma ka fituar ndaj Genoas në Stadio Olimpico në ndeshjen e vlefshme për javën e 16-të në Serie A.

Leave a Reply