Sport

River Plate dhe Boca Juniors – Drejtpërdrejt (LIVE)

River Plate dhe Boca Juniors kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare. Dy klubet më të mëdha argjentinase do të luajnë mes vete në finalen e madhe të Copa Libertadores.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Boca Juniors ka përfunduar me barazim 2-2, ndërsa sot zhvillohet akti i dytë final.

Edhe pse River Plate është në cilësinë e vendasit ndeshja do të zhvillohet në Santiago Bernabeu pasi në Argjentinë kishte shumë eksese dhe zhvillimi i finales ishte i pamundur.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply