Muzik

Remzie Osmani – Dasma e Djalit (Gezuar 2019)

Remzie Osmani është gati për festat e fundvitit!

Këngëtarja e shumë hiteve sapo publikoi këngën më të re, me titull Dasma e Djalit, një këngë kjo me shumë rritëm dhe atmosferë festive!

Për ta dëgjuar këtë krijim të Ilir Beranit dhe për ta parë klipin, klikoni në videon e mëposhtme:

Leave a Reply