Sport

Real Madridi kalon ne epersi kunder PSG (VIDEO)

Real Madrid ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër PSG-së.

Golin e parë në ndeshje e shënoi Karim Benzema në minutën e 17-të të ndeshjes.

Ai realizoi gol të thjeshtë, pasi topi iu kthye nga shtylla dhe porta ishte e zbrazët.