Sport

Real Madridi dhe Villarreali – Drejtpërdrejt (LIVE)

Real Madridi dhe Villarreali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga.

Mbretërit janë nikoqir të Nëndetëses së Verdhë në ndeshjen e vlefshme për javën e 36-të në La Liga, e cila zhvillohet në Santiago Bernabeu nga ora 16:15.

Skuadra e drejtuar nga Zinedine Zidane ka një humbje dhe një barazim në dy ndeshjet e fundit dhe synon t’i kthehet fitores në këtë ndeshje në shtëpi.

Në anën tjetër, mysafirët janë në formë të lartë me tri fitore dhe një barazim nga katër ndeshjet e fundit dhe shpresojnë në rezultat pozitiv.

Zidane ka vendosur të bëjë disa ndryshime të mëdha në formacion, ndërsa Villarreali luan me formacionin më të mirë të mundshëm.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN