Sport

Real Madridi dhe Tottenhami – Drejtpërdrejt (LIVE)

Real Madrid dhe Tottenham Hotspur do të vihen përballë në kuadër të ‘Audi Cup’.

Ky turne prestigjioz organizohet në ‘Allianz Arena’, dhe pjesëmarrës janë edhe Bayern Munich dhe Fenerbahce.

Ndeshja mes Real Madridit dhe Tottenhamit, fillon nga ora 18:00.

Kjo ndeshje është një mundësi e mirë për Real Madridit për t’u këndellur pas humbjes 7:3 nga Atletico Madrid.

Shiko ketu ndeshjen Fullscreen