Sport

Real Madridi dhe Real Scoiedadi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Real Madridi dhe Real Scoiedadi i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 14-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin “Santiago Bernabeu”, derisa Los Blancos i pret një sfidë aspak e lehtë.

Për këtë takim, Zinedine Zidane nuk do të mund të llogarisë në Marco Asnedion, Lucas Vazquez, Nachon dhe James Rodriguezin, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Sociedadi do të jetë pa Asier Illarramendin, që po ashtu është i lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen HD