Sport

Real Madridi dhe Real Betisi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Real Madrid do ta luajë ndeshjen e fundit të La Ligas për këtë sezon para tifozëve të vet, në ‘Santiago Bernabeu’.

‘Los Blancos’ synojnë që ta mbyllin sezonin e dështuar me një fitore, për të falënderuar tifozët, shkruan lajmi.net.

Real Betis në anën tjetër nuk ka asnjë synim, përveçse të luaj për privilegjin, pasi pozicionohet në mesin e tabelës.

Ndeshja që luhet me fillim nga ora 12:00.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen