Sport

Real Madridi dhe Real Betisi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Real Madridi dhe Real Betisi i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 12-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në ‘Santiago Bernabeu’, e që për Los Blancos do të jetë një takim aspak i lehtë.

Madrilenët në këtë ballafaqim do të jenë pa lojtarët si, Marco Asenso, Gareth Bale, Nacho, që janë të lënduar, derisa James Rodriguez nuk do të jetë në këtë sfidë për arsye personale.

Në anën tjetër, Betisi nuk do të mund të llogarisë në lojtarët si, William Carvalho dhe Javi Garcia, që janë po ashtu të lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 5 – Shiko ketu ndeshjen