Sport

Real Madridi dhe PSG – Drejtpërdrejt (LIVE)

Real Madridi është nikoqir i Paris Saint-Germainit në ndeshjen e xhiros së pestë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve.

Nga katër ndeshjet e para, skuadra franceze ka regjistruar po aq fitore dhe ka arkëtuar 12 pikë dhe është lider në Grupin A.

Ekipi spanjoll ka grumbulluar shtatë pikë nga dy fitore, një barazim dhe një humbje, dhe akoma nuk e ka siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt.

Do të shohim edhe një përballje taktikash ndërmjet trajnerëve Zinedine Zidane dhe Thomas Tuchel.

Ndeshja tjetër e Grupit A është zhvilluar më herët ndërmjet Galatasarayt dhe Club Brugge.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu me komentim Arab

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 5 – Shiko ketu ndeshjen