Sport

Real Madridi dhe Fenerbahce 5-3 (Golat dhe Rastet) VIDEO

Real Madridi e ka mposhtur 5:3 Fenerbahçen, në duelin për vend të tretë, i cili është zhvilluar në Munih.

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, i cili asistoi një herë në këtë ndeshje, u largua nga loja një çerek lojë para fundit.

Audio Cup është turne miqësor që zhvillohet në Allianz Arena të Bayern Munich.