Sport

PSG dhe Real Madridi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Paris Saint-Germian dhe Real Madridi i kanë publikuar përballjet për ndeshjen e tyre të parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do të përballjen me njëra-tjetrën nga ora 21:00 në stadiumin ‘Parku i princave’, derisa mungojnë disa lojtarë.

Parisi në këtë takim nuk mund të llogarisë në lojtarët si, Edinson Cavani, Colin Gaba, Thilo Kherer, Juian Draxler dhe Kylian Mbappe që janë të lënduar, ndërsa Neymari është i suspenduar.

Në anën tjetër, Los Blancos do të jenë pa, Marcos Asensio, Brahim Diaz, Isco, Marcelo, Fede Valverde, që janë të lënduar, derisa Sergio Ramos dhe Nacho për shkak të numrit të kartonëve.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen HD