Sport

PSG dhe Interi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Paris Saint-Germain dhe Interi do të luajnë në miqësoren në kuadër të International Cup.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare dhe një gjë është e sigurt, në këtë takim nuk do të mungojë spektakli.

Shiko ketu ndeshjen Fullscreen