Sport

Porto dhe Roma – Vazhdimet LIVE

Roma ka një sfidë të vështirë para vetës në Estadio do Dragao ndaj Portos. Skuadra italiane duhet ta ruajë epërsinë nga ndeshja e parë me rezultat 1-2 në kuadër të 1/8 në Ligën e Kampionëve.

Roma: Olsen; Juan Jesus, Manolas, Marcano, Karsdorp, N’Zonzi, De Rossi, Kolarov, Zaniolo, Dzeko, Perotti.