Sport

Penallti për Barcelonën – Shikoni goditjen e Messit (VIDEO)

Pas Valencias, edhe skuadra e Barcelonës ka fituar penallti.Në minutën e 39’të të sfidës – Barça ka shënuar golin e parë ndaj Valencias dhe ka ngushtuar epërsinë e kundërshtarëve.

Leo Messi nuk ka gabuar nga pika e bardhë e penalltisë dhe ka dërguar topin në rrjetë. Rezultati aktual i takimit është 1-2 në të mirë të Valencias.