Video

Paulo Dybala e kalon në epërsi Juventusin kundër Milanit (VIDEO)

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e parë ndaj Milanit.Juve ka gjetur golin e parë dhe ka kaluar në avantazh ndaj Rossonerëve.

Golin e parë në këtë duel e ka shënuar, Paulo Dybala në minutën e 77’të të duelit.

Dybala hyri në lojë në minutën e 55’të – pasi u inkuadrua në vendin e Ronaldos.