Sport

Parma dhe Milani – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Parmës dhe Milanit. Parma dhe Milani do të përballen në stadiumin “Ennio Tardini” nga ora 12:30, sfidë e vlefshme për xhiron e 33 në Serie A.

Gennaro Gattuso, skuadra e të cilit gjendet në pozitën e katërt me 55 pikë, e kërkon kualifikimin në Champions League dhe i duhet patjetër fitorja për të qëndruan një pikë para Romës e dy para Atalantas, që gjenden në pozitat pesë dhe gjashtë me nga 54 pikë, respektivisht 53.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN