Sport

Parma dhe Juventusi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi do ta fillojë kampanjën e re në Serie A sonte ku do të luajë si mysafirë i Parmës

Në këtë ndeshje, kampioni Italian do të jetë pa Maurizio Sarrin në stol për shkak se ai vuan nga pneumonia dhe se pritet që të humbet dy ndeshjet e para të kësaj ndeshje.

Sigurisht në këtë ndeshje është pritur të startojë Ronaldo por asnjë nga prurjet e reja në mesfushë si Rabiot dhe Ramsey nuk kanë startuar.

Ronaldo në sulm do të ndihmohet edhe nga Higuain e Costa, duke ngritur kështu dyshimet se Paulo Dybala mund të largohet nga Juventus.

Linku rezerve – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Shiko ketu ndeshjen me komentim Anglisht: